Astroloji

Soyağacı Aktarımından gelen Şansızlığa Son Verin

Soyağacı aktarımı Şansızlık
Soyağacı aktarımı Şansızlık

 

  • İşiniz Yolunda gitmiyor mu?
  • Kazancınızın Bereketi mi yok?
  • Sağlık problemleriniz ardı sıra mi geliyor?
  • Ya da yaşadıklarınız karşısında bazen kendi kendinize “Ben ne yaptım da da başıma bunlar geliyor?” diye soruyor musunuz?
Size tüm kapıları kapatan ve hayatta önümüze konan irili ufaklı kayalar gibi serilen “soyağacı aktarımından” bahsetmek istiyorum.

Sevin ya da sevmeyin, tanıyın ya da tanımayın anne ve babanızın ve neticesinde sizi meydana getiren tüm dede ve ninelerinizin ve onlara da kendi dede ve ninelerinin genetik özelliklerini karakter ve fiziksel tüm kodlarını taşıyorlar ve aynı zamanda işledikleri tüm büyük suç ve suçluluk duyguları, travmalar da aktarım yoluyla her birine dolayısıyla size geçmiş oluyor.

Bugün itibariyle size tüm kilitli kapılarınızı açacak bir uygulama vereceğim dileyenler Cuma günü başlasınlar ve 40 gün süreceğini de unutmayın.

Öncelikle niyet ediyoruz;

“Allah’ım niyet ettim tüm geçmiş günah ve kabahatlerin soy ağacımdan silinmesine.  Annemin tüm dede ve ninelerinden ve babamın tüm dede ve ninelerinden dolayısıyla bana da anne ve babamdan geçen tüm günahların affını talep ediyorum. Soy-ağacımdan bana akan ve ruhsal boyutta tüm dede ve ninelerimle yaptığım bütün bereketsizlik, riya, günah, taciz, zulüm, haksızlık, suçluluk, çirkinlik, başarısizlık, fakirlik, dulluk, sevgisizlik, yuvasizlık,adın kötüye çıkması, huzursuzluk gibi olumsuzlukları üzerime aldığım anı, anlaşmamı, sözlesmemi, yeminimi, akdimi, kabulümü iptal ediyorum iptal ediyorum iptal ediyorum ve tüm bunların yerine Allah’ın sonsuz ışık ve nurunu talep ediyorum. Dedelerim ve ninelerim herbirinize şükran ve dualarımı yolluyorum ama artık sizden bana ve zürriyetime sirayet eden tüm olumsuz enerjileri iptal edip bunlardan ötürü sizin yerinize Yaradan’dan af diliyorum.”

Bunu hergün niyet edip okuyup 40 gün boyunca her sabah kuşlara buğday ya da ekmek ıslatıp vereceksiniz. İmkanı olanlar bir kimsesizin mezarına meyve ağacı dikecek ve düzenli sulatacak.

 

Bunun nasıl bir karma temizleyici ve 7 göbekten gelen olumsuzlukları silici olduğunu bilemezsiniz. Daha çok yöntem var ama öncelik olarak böyle başlamak en faydalısı.

Kaynak: @mineninastrolojisayfasi


Aşağıdaki Görselde ilk Gördüğünüz Hayvan kişiliğiniz Hakkında önemli bilgiler veriyor

Anlamları için Tıklayın

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı